7/16/2013

Delikatny dzienny makijaż - w kolorze miedzi

Dzisiaj propozycja makijażu dziennego w odcieniach miedzi z delikatnym brązem. Makijaż oka wykonałam tylko dwoma kolorkami. Przy okazji napiszę trochę o cieniach z paletki W7 (paleta 77 cieni), których użyłam do makijażu oka. Kupiłam ją chyba pół roku temu, za jakieś śmieszne pieniądze (25 złotych) i jestem pozytywnie zaskoczona cieniami. Ładne, neutralne w sam raz dla osoby zaczynającej przygodę z makijażem i idealne do make-up no make-up. Kolorki rewelacyjnie się rozcierają i łączą ze sobą, a efekt na oku jest bardzo elegancki, taki satynowy, bez brokatowych ozdobników. Jedynym minusem jest fakt, że bardzo się obsypują podczas nakładania na pędzelek. Ale można jakoś to przeżyć. 


Paletka W7 w całej okazałości


2 komentarze:

  1. Magda, a jak z intensuwnością i napigmentowaniem tych kolorowych cieni? Potrzebuję jakiś różnych kolorków do sesji zdjęciowych więc poszukuję jakieś niedrogiej i dobrej paletki ;) pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Napigmentowane są dobrze, ale bez bazy ani rusz. Z małego doświadczenia wiem już, że na zdjęciach wychodzą bardzo delikatnie. Makijażu wieczorowego nie zrobisz nimi na pewno:)

    OdpowiedzUsuń